INWESTYCJA ZREALIZOWANA

Koszt: 1,3 mln zł brutto

Wykonawca wymienił starą zużytą nawierzchnię alejek na nową asfaltową. Wkopano solidne krawężniki, a do małych kręgów poprowadzono ścieżki z kostki brukowej.

Przy okazji prac, wybiegając w przyszłość, wzmocniono podbudowę drogi pod duży krąg taneczny. Przypomnijmy, że do końca 2021 roku miejsce to odzyska swój dawny blask. Starsi goście Parku Śląskiego pamiętają tutaj potańcówki i koncerty na żywo. Potencjał tego miejsca wykorzystany zostanie na nowo, a wzmocniona podbudowa drogi umożliwi organizację imprez bez zbędnych niespodzianek.

Okolica alejek przy kręgach niebawem zyska nowe lampy oświetleniowe, kosze na śmieci i meble parkowe. Uzupełnione zostaną przy okazji następnych inwestycji.

Realizację: „Remont alejek parkowych wokół dużego kręgu i dwóch małych kręgów tanecznych w Parku Śląskim”, wykonano w ramach zadania: „Kompleksowa modernizacja ciągów komunikacyjnych w Parku Śląskim”, które wpisuje się do unijnego programu JESSICA.

Aplikacja mobilna

Zwiedzaj, graj, planuj, baw się z całą rodziną! Dzięki naszej aplikacji poznasz lepiej Park Śląski i nie zgubisz się w terenie.

AppStore Google Play
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...