Koszty parkowania w Parku Śląskim:

- w tygodniu – 3 zł za każdą rozpoczętą godzinę;
- w weekendy (sobota, niedziela) i święta – 5 zł za każdą rozpoczętą godzinę;

pojazdy o masie powyżej 3,5 t obowiązuje jednokrotna opłata - 30 zł - niezależnie od godzin parkowania;
autokary obowiązuje jednokrotna opłata - 50 zł - niezależnie od godzin parkowania.

Pierwsze 15 minut parkowania jest bezpłatne.

Osoby niepełnosprawne, posiadające stosowną kartę parkingową osoby niepełnosprawnej – wyjazd bez opłat. Wyjazd bez opłaty nie dotyczy sytuacji nieważnego biletu, zgubionego biletu lub zniszczenie biletu w stopniu uniemożliwiającym jego odczytanie.

Wjazd i wyjazd z Parkingu (Strefy parkingowej) odbywa się wyłącznie przez ten sam punkt poboru opłat.

Nieważnym biletem jest bilet pobrany z innego punktu poboru opłat, niż punkt przez który odbywa się wyjazd z parkingu (Strefy parkingowej). W powyższym wypadku pobierana jest opłata dodatkowa w wysokości 50,00 zł.

Za zagubienie biletu parkingowego lub jego zniszczenie w stopniu uniemożliwiającym jego odczytanie pobierana jest opłata dodatkowa w wysokości 50,00 zł w punkcie poboru opłat tego samego dnia, 100,00 zł w przypadku uiszczenia opłaty 7 dni przelewem lub w kasie w Budynku Dyrekcji Parku Śląskiego oraz 300,00 zł w przypadku zapłaty ponad 7 dni po terminie (liczone od daty nałożenia opłaty).

DO POBRANIA

Regulamin Porządkowy

Regulamin Parkingu

Uchwała Zarządu

Aneks do uchwały

 Mapa stref poruszania się po Parku Śląskim samochodem dostępna w załączniku.


Aplikacja mobilna

Zwiedzaj, graj, planuj, baw się z całą rodziną! Dzięki naszej aplikacji poznasz lepiej Park Śląski i nie zgubisz się w terenie.

AppStore Google Play
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...