Koszt: ponad 11 mln zł brutto

Planowane zakończenie prac: pierwszy kwartał 2022

Zakres: projekt przewiduje kompleksową renowację elementów istniejących takich jak altany, postumenty, figury. W zakresie nawierzchni przewiduje się rekonstrukcję z kamienia posadzek kręgów, likwidację nawierzchni asfaltowych, ułożenie nowych – kamiennych, zastąpienie płyt betonowych płytami z piaskowca. Dodatkowo zakłada się montaż latarń i ławek na murkach. Projektant przewidział wykonanie nowych masztów oświetleniowych z naświetlaczami, iluminacji altany muzycznej i grup rzeźbiarskich przedstawiających tańczące postaci. Przewidziano również iluminację murków. Zakłada się również wykonanie kompleksowej pielęgnacji zieleni na przedmiotowym terenie obejmującej wycinki i cięcia pielęgnacyjne. Obiekty zostaną przystosowane dla osób niepełnosprawnych, powstaną m.in. łagodne podjazdy.

Aplikacja mobilna

Zwiedzaj, graj, planuj, baw się z całą rodziną! Dzięki naszej aplikacji poznasz lepiej Park Śląski i nie zgubisz się w terenie.

AppStore Google Play
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...