Poszukiwanie pisanek - Gra terenowa!

2024-03-26

Zapraszamy serdecznie do udziału w drugiej edycji naszego konkursu z jajem, zorganizowanego w ramach cyklu "Twórczy Berbeć"! Przygotowaliśmy dla Was wyjątkową okazję do wspólnej zabawy w poszukiwanie pisanek, przeznaczoną dla najmłodszych oraz ich opiekunów.

Oto szczegóły wydarzenia:

Termin: 30 marca 2024, od godziny 10:00 do godziny 14:00.

Miejsce:  Park Śląski.

Na terenie Parku Śląskiego zostanie rozlokowanych łącznie 180 pisanek, co oznacza, że 20 drużyn ma szansę na zdobycie nagrody.

Waszym zadaniem będzie:

  • W dniu konkursu, 30 marca o godzinie 10:00, opublikujemy post na naszym profilu na Facebooku z mapkami, na których zaznaczymy 3 lokalizacje, w których można znaleźć pisanki. W każdej lokalizacji znajdziecie inną kolorystykę pisanek. Aby otrzymać nagrodę, musicie zebrać po 3 pisanek z każdego koloru.
  • Podejście do dyrekcji i wymienić 9 pisanek na nagrodę.

Jedna drużyna może zdobyć jedną nagrodę.

Nie prowadzimy zapisów, kto pierwszy ten lepszy!

Dodatkowo, chcielibyśmy poinformować, że post z lokalizacjami, w których ukryte są pisanek, pojawi się na naszym profilu na Facebooku 30.03.2024 o godzinie 10:00 . Zapraszamy do śledzenia naszej strony na Facebooku i do udziału w zabawie!

Serdecznie zapraszamy do udziału i życzymy wszystkim wspaniałej zabawy!

 

Regulamin gry terenowej: znajdziesz tu

Czytaj również

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...